Logo JobInTrans.eu
Oferty pracy
Dla firm / Cennik
Blog
Blog
Logo AG-TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA

Kierowca międzynarodowy CE

400 PLN

Grafika dopasowania oferty AI

Utwórz konto pracownika oraz podaj podstawowe parametry ofert, aby zobaczyć wynik dopasowania oferty do Ciebie.

Grafika rejestracji kont

Twoja opinia ma dla nas ogromne znaczenie! Jeśli pracujesz lub pracowałeś/łaś w tej firmie podziel się z nami swoją opinią.

Zakres obowiązków

Praca w transporcie międzynarodowym w Europie zachodniej. Ciągniki siodłowe Euro VI z naczepami typu Mega firanka. Wyjazdy minimum 2 tygodniowe, system do dogadania.

Dowiedz się o firmie

Logo Kierowca międzynarodowy CE

AG-TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA

Jesteśmy firmą transportową z wieloletnim doświadczeniem, która kompleksowo przeprowadza transporty drogowe po całej Europie. Wielokrotnie zostaliśmy nagrodzeni tytułem Gazeli Biznesu. Posiadamy Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika giełdy TRANS. Od wielu lat jesteśmy uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA.

Informujemy, że administratorem danych jest AG-TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Niemiry, 71 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis JobInTrans.eu oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.

Stwórz swój profil kierowcy i otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy w Twojej okolicy!

Logo JobInTrans

Na naszej platformie znajdziesz dziesiątki ofert pracy dla kierowców oraz pracowników biurowych w branży transportowej.

JobInTrans Sp. z o.o.
ul. Warszawska 40 / 2A
40-008 Katowice
NIP: 9542858422
KRS: 0001051107

Cennik
Blog
Regulamin